ZAPRASZAMY

PIERWSZE WEJŚCIE ZA DARMO !!!

 

REGULAMIN

Kliknij i zapoznaj się z aktualnym regulaminem klubu Kwadrat.

GALERIA

Wejdź i zobacz jak wygląda nasza siłownia, sala fitness oraz sauna !

UMOWA CZŁONKOWSKA

Kliknij i pobierz umowę członkowską w formacie PDF

NASZE ZAJĘCIA

Sprawdź jakie zajęcia oferujemy w naszej siłowni.

Nasze zajęcia
INTENSYWNOŚĆ ZAJĘĆ
Aby ułatwić Ci wybór uwzględniliśmy poziom intensywności!

① - niska

② - umiarkowana

③ - wysoka

④ - bardzo wysoka

 

 

PILATES①

Pilates to metoda służąca do stworzenia wewnętrznej równowagi w ciele. Precyzja i kontrola ruchu podczas ćwiczeń pozwalają na zbudowanie mocnej stabilizacji kręgosłupa i miednicy. Zajęcia koncentrują się na prawidłowym oddechu, korekcji postawy oraz „czuciu” własnego ciała. Poprawiają wygląd całej sylwetki, wzmacniają mięśnie bez ich nadmiernej rozbudowy. Celem ćwiczeń Pilatesa jest również profilaktyka i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa oraz stawów. Bezpieczna forma zajęć – dla każdego, bez względu na wiek i formę. Dodatkowo część końcowa wzbogacona o dłuższy stretching i relaksacje.

PUMP YOUR BODY ③/ ④

Ćwiczenia wykonywane ze specjalną sztangą. Możliwość samodzielnego dobrania ciężaru sztangi pozwala na dostosowanie treningu do możliwości i potrzeb trenującego. Trening łączący elementy treningu oporowego z aerobowym pozwala uzyskać szybkie i widoczne efekty – wzmocnienie i wysmuklenie mięśni całego ciała oraz przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Zajęcia dla wszystkich.

STRETCHING③

Stretching jest ściśle związany z wykonywaniem ćwiczeń oddechowych, rozluźniających i rozciągających przy towarzystwie muzyki relaksującej. W stretchingu wykorzystuje się zarówno ćwiczenia rozciągające, relaksujące oraz elementy jogi, jak i pilatesu. 

BOKS ④

Boks jest dyscypliną sportową polegającą na bezpośredniej walce na pięści dwóch zawodników, według określonych zasad przy ograniczonym polu uderzeń . Jest to jedyna dyscyplina ujęta w programie igrzysk olimpijskich. Boks jest świetną formą na utrzymanie dobrej kondycji i sywetki. Na zajęciach uczymy się wyprowadzac ciosy, unikac ich oraz bronić, dlatego też jest świetnym narządziem do samoobrony. (ZAJĘCIA TRWAJĄ 75 MINUT) 

ZDROWY KRĘGOSŁUP/STRETCHING①

Są to zajęcia przeznaczone dla osób prowadzących siedzący tryb życia lub miewających problemy z kręgosłupem. Ich celem jest wzmocnienie mięśni mających wpływ na prawidłową postawę ciała - ćwiczone są mięśnie przykręgosłupowe, ale także mięśnie ud, pośladków i brzucha. Pojawia się też duża ilość ćwiczeń rozciągających i prostujących przygarbione ramiona i plecy. Bardzo dobrze na tego typu zajęciach czują się też osoby starsze ze względu na spokojne tempo i odpowiednio dobrane ćwiczenia.

TRENING FUNKCJONALNY③ /④

Zajęcia o wysokiej intensywności, skupiające się głownie na poprawie kondycji, siły mięśniowej, szybkości, koordynacji. Rozgrzewka ogólnorozwojowa , a cześć główna treningu prowadzona jest w formie obwodów, interwałów, serii ćwiczeń, aby za każdym razem podejmować nowe wyzwania. Zajęcia zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, ponieważ ilość powtórzeń i obciążenia są dobierane indywidualnie. Sprzęt : taśmy TRX, obciążniki kettlebells, piłki slam ball, sprzęt fitness.

SPALACZ TŁUSZCZU④

Zajęcia cardio o bardzo wysokiej intensywności , nastawione na pobudzenie metabolizmu i przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia głównie z obciążeniem własnego ciała.

DEEPWORKOUT③

Połączenie kompleksowego treningu funkcjonalnego, interwałowego (praca dynamiczna przeplatana spokojniejszymi ćwiczeniami) oraz atletycznego to idea tych zajeć.  DeepWorkout jest treningiem intensywnym. Bardzo mocno angażuje układ krążenia i oddechowy, wymaga sprawności i koordynacji. Część główna zajęć jest dynamiczna, lecz efekty, jakie można zobaczyć po regularnym uczestnictwie w zajęciach, są niesamowite.

ZUMBA③

ZUMBA® - Jest globalną marką stylu życia, która łączy fitness, rozrywkę, taniec i energiczną muzykę, przy której spalamy 700 kcal w ciągu 1 zajęć. ZUMBA do tego jest bardzo łatwa, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.